ΑρχικήΠαρασκηνιακάΗ ΔΕΗ….Οι προηγούμενοι…..Οι σημερινοί…Οι διαφορές Η ΔΕΗ….Οι προηγούμενοι…..Οι σημερινοί…Οι διαφορές 26 Απριλίου 2017/ Παρασκηνιακά/ Tweet Pin It Σχετικές αναρτήσεις Πάτρα: Σοβαρότατες καταγγελίες από ΑΜΕΑ για ψηφοθηρία στελεχών της παράταξης Πελετίδη Κι όμως! Ψηφίζουμε μέτρα που δεν θα εφαρμόσουμε, αν δεν θέλουμε!!! Η πολιτική-οικονομική αυταπάτη σε ενα σκίτσο! Μία φωτογραφία…..χίλιες λέξεις